|
Rok w ogrodzie![]() Już bardzo późno, czyli moja pora... Dzisiaj byłam umówiona z fryzjerką więc pojechałam przed południem i za niespełna dwie godzinki wyszłam nieco odmieniona. Od niepamiętnych czasów ruszyłam na miasto - byłam u optyka, w drogerii, warzywa kupiłam nie w markecie, a na ulicznym bazarku:) połaziłam spacerkiem, pozaglądałam w kilka miejsc, troszkę się zmieniło... niektóre sklepiki zlikwidowane, inne zmieniły lokal, a jeszcze inne zmieniły branżę. Pogoda taka sobie - słoneczka nie było, czasem mżawka przeleciała... Dobranoc, miłych snów. Jutro przyjdę znów. [2020-06-24 23:53] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko! Czasy się zmieniły ,już nie będzie ,jak dawniej .Ja tęsknię za sklepami ,lubię pochodzić, pooglądać .Wakacje się rozpoczęły ,na pewno pojadę do "wielkiego miasta "za jakiś czas ,by pochodzić po sklepach . bea [2020-06-29 13:08] a zapomniałam zapytac, kwiatka jakiegoś kupiłas? filipek [2020-06-25 08:52] witaj Iwonko czyli miałaś dobry dzień. Ja porobiłam trochę w ogrodku, poszwendalam się po necie i zeszło. O normalnych pracach nie wspominam filipek [2020-06-25 08:51] Witaj Iwonko u mnie wczoraj byl upalny dzien, zabralam sie za pranie, blyskawicznie wszystko bylo suche a dzisiaj jak nie bedzie tak goraco to poprasuje milego dnia Tobie zycze bednarekzk@arcor.de [2020-06-25 07:53] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |