|
Rok w ogrodzie![]() Wczoraj był "lany poniedziałek" - rano deszcz, po południu deszcz, a w przerwie miedzy opadami nic nie zrobiłam w ogródku, bo miałam robotę w domu. Ale dzisiaj, ku mojej radości, słonko grzeje, wiaterek wieje więc polecę ochoczo popracować. Przyjemnego popołudnia życzę. [2020-06-23 15:11] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: przyjemnego dnia Iwonko to życzenia na dziś filipek [2020-06-24 08:40] Witaj Iwonko u mnie też wreszcie nie padało to jak się wypuściłam do ogródka to ledwo się mogłam teraz wyprostować danusia2458 [2020-06-23 20:53] Witaj Iwonko. U nas dzisiaj było słońce i chmury. Ciągle czekam na ciepło bo 18 stopni to żaden szał miecia [2020-06-23 20:50] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |