|
Rok w ogrodzie![]() kłaniają się w pas :) A ja pozdrawiam serdecznie obecne i nieobecne Ogrodniczki życząc dobrego dnia. [2020-06-22 12:26] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: ja dzisiaj zaglądam ,miałam pracowity tydzień bea [2020-06-29 13:05] Miłego wieczoru Iwonko. miecia [2020-06-22 21:12] miłego wieczorku danusia2458 [2020-06-22 20:38] ja rowniez pozdrawiam Ciebie serdecznie i zycze milego popoludnia bednarekzk@arcor.de [2020-06-22 14:56] Witaj Iwonka.U nas leje, dobrze że załatwiłam sprawy rano i nie muszę teraz wychodzic filipek [2020-06-22 12:30] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |