|
Rok w ogrodzie![]() Witam w nowym tygodniu. Jest pochmurny poniedziałek. Mokro po deszczu. [2020-06-22 12:18] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: sabina [2020-06-28 07:08] Witaj Iwonko. U nas słońce pokazało się dopiero ok. 13-e. Wcześniej była mgła i siąpiło od wczoraj miecia [2020-06-22 21:12] Witaj Iwonko u mnie prawie cały czas pada mniej albo więcej ale cały czas danusia2458 [2020-06-22 20:36] Witaj Iwonko! U mnie sloneczko swieci a ogrod solidnie podlany bednarekzk@arcor.de [2020-06-22 14:54] Już nawet nie patrzę za okno filipek [2020-06-22 12:31] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |