|
Rok w ogrodzie![]() zazwyczaj nie pracuję w niedziele i święta w ogródku ale dziś wyjątkowo poszłam. W poniedziałki są odbierane u nas odpady BIO, a ja miałam kosz prawie pusty, choć sporo śmieci w ogródku przez te deszcze... coś przycięłam, coś zgrabiłam i pojemnik zapełniłam. [2020-06-21 21:18] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: bio na swój kompost noszę bea [2020-06-29 13:04] u nas bio odbierają ,ale ja mam kompostowniki i biodegradowalnych nie daję bea [2020-06-29 13:03] sabina [2020-06-28 07:07] Ja na czwartek muszę przygotować kosze,mam prawie zapełnione. filipek [2020-06-22 12:32] Witaj Iwonko! I ja dzisiaj porządkowałam. Przebierałam sie dwa razy bo miałam mokre buty, kolana i bluzę. Ale duzo zrobiłam. Obiad mielismy a synowie zostali u siebie to miałam możliwosć odpoczynku z haczką Lawinia [2020-06-21 21:28] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |