|
Rok w ogrodzie![]() Witam w niedzielę. Jaka pogoda rano, taka też wieczorem... leje deszcz. Dzień był pochmurny, parny i duszny, 21 stopni, raz tylko wyjrzało na chwilę słońce. [2020-06-21 21:02] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: ładny zakątek z hostami[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/up.gif[/img] bea [2020-06-29 13:01] [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/up.gif[/img] sabina [2020-06-28 07:07] Hostom pogoda pasuje no i ślimakom też.milego dnia Iwonus filipek [2020-06-22 12:33] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |