|
Rok w ogrodzie![]() Nic się dzisiaj nie dało w ogródku zrobić... bardzo mokro. A przydałoby się oberwać przekwitłe kwiatostany rododendronów i azalii, bo straszą ;) :) [2020-06-20 18:24] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/up.gif[/img] sabina [2020-06-28 07:07] Znowu , za co, przepraszam powstawiam znaczki , chociaż tak pokażę, że tu byłam i oglądałam. sabina [2020-06-28 07:06] u mnie niestety też brak aury ogrodowej, ale specjalnie konkretnych prac nie mam do wykonania filipek [2020-06-21 17:38] u mnie było tak czyściutko i znowu zarośnięto asiok [2020-06-20 20:28] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |