|
Rok w ogrodzie![]() Wiecie co Wam powiem? Że mnie już trochę zaczyna denerwować ta pogoda... kiedy nie spojrzysz w okno, to pochmurno, ponuro, leje... a dzisiaj mżawka. Witam sobotnim popołudniem. [2020-06-20 17:58] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: śliczny kształt orlików ,ja mam tylko w kolorach fioletowych i kształt całkiem inny bea [2020-06-29 13:01] moja zółte orliki gdzieś wsiąkły filipek [2020-06-21 17:39] u mnie mżawka prawie non stop filipek [2020-06-21 17:38] Witaj Iwonko, prześliczne te żółte orliki, rzadko spotykane Pozdrawiam, miłej niedzieli życzę halinabylina [2020-06-20 23:10] cudnej urody Orliki asiok [2020-06-20 20:28] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |