|
Rok w ogrodzie![]() Nie pada deszcz ( jak na razie) więc wybieram się do ogródka zasiać trawę w puste miejsca. Życzę Wam przyjemnego popołudnia. [2020-06-19 14:08] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: my bez roboty życ nie możemy filipek [2020-06-21 17:40] [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] filipek [2020-06-21 17:39] [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/up.gif[/img] sabina [2020-06-20 21:07] Witam Iwonko. Pozdrowienia zostawiam. sabina [2020-06-20 08:09] miało być cześć Iwuś [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/wink.gif[/img] asiok [2020-06-19 21:41] Cześć Zosiu [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] u mnie pada też często, jutro wybieram się do ogrodu na dłużej pod warunkiem, że pogoda pozwoli asiok [2020-06-19 21:39] A ja szmatę w rękę wezmę i ogarnę mieszkanie ,bo w niedzielę mam gości .Jutro będę pichcić .Miłego popołudnia ,Iwonko. bea [2020-06-19 16:58] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |