|
Rok w ogrodzie![]() Słońca jeszcze dzisiaj nie widziałam. Nie jest zimno, 21 stopni, tylko pochmurno...A ja wstawiam słoneczne zdjęcia i witam w piątek. [2020-06-19 14:03] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko a u mnie znów cały dzień pada danusia2458 [2020-06-19 19:43] Witaj Iwonko! U mnie dzisiaj znów gorąco i burzowo .Słońce świeciło ,ale teraz pochmurno i chyba będzie padał deszcz bea [2020-06-19 16:55] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |