|
Rok w ogrodzie![]() Cud jaki, czy co? słońce! wyszło słońce! a jak grzeje! hurrraaa!!!! Ja już po krótkim spacerku z wnukiem, po obiedzie wybierzemy się na kolejny (o ile pogoda się nie zmieni) Przyjemnego popołudnia Wam życzę [2020-06-17 14:21] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: witaj Iwonko. Pozdrawiam na weekend. sabina [2020-06-19 10:48] sabina [2020-06-19 10:47] Witaj Iwonko wieczorkiem, u mnie teraz leje okropnie bednarekzk@arcor.de [2020-06-17 21:28] witaj Iwonko u mnie dzis grzało aż miło filipek [2020-06-17 20:53] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |