|
Rok w ogrodzie![]() Dobrego dnia życzę. Pozdrawiam. U mnie zanosi się nie tylko na deszcz... Właśnie grzmi... No i za niedługo lało jak z cebra! [2020-06-17 08:49] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: u mnie gorąco i burze codziennie bea [2020-06-19 16:52] ja jutro podlewam ogródek filipek [2020-06-17 20:54] u mnie sloneczko swieci bednarekzk@arcor.de [2020-06-17 10:01] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |