|
Rok w ogrodzie![]() W tym tygodniu dwa razy padał deszcz i wyręczył mnie w podlewaniu. Jednak silny wiatr szybko wysusza ziemię. Na szczęście ochłodziło się więc póki co odpuściłam sobie podlewanie. Życzę Wam przyjemnego sobotniego popołudnia i miłego wieczoru. [2022-05-28 18:13] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: u mnie mokro ,cały tydzień był deszczowy . bea [2022-06-03 10:19] Ja tylko na tarasie musialam podlac,bo w ogrodzie mokro milego wieczoru zycze.bednarekzk@arcor.de [2022-05-28 20:45] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |