|
Rok w ogrodzie![]() Dzień dobry, witam w środę. Pochmurno i mokro po deszczu. Niespełna 17 stopni. Na zdjęciach majowe widoczki ogrodowe. [2020-06-17 08:44] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: U mnie gorąco od kilku dni .Lubię ciepło ,ale nie aż tak gorąco . bea [2020-06-19 16:50] ładny widok masz z okna. Cudne widoczki pokazałaś filipek [2020-06-17 20:56] Witam Iwonko! Sliczny majowy widoczek[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2020-06-17 09:58] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |