|
Rok w ogrodzie![]() Azalia... ta, którą kiedyś już pokazywałam, gdy zaczynały się rozwijać pierwsze kwiatki. I na tym zakończy się moja sesja rododendronów i azalii. Witam przed północą. Kończy się wtorek, był w miarę pogody, deszcz pokropił jak ksiądz kropidłem. Wczoraj podlałam ogródek więc dzisiaj sobie odpuściłam ale liczę na nocny deszcz. [2020-06-16 23:56] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko! Ślicznie zakwitła . bea [2020-06-19 16:49] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |