|
Rok w ogrodzie![]() I moja duma… Kiedy wyjeżdżaliśmy, był zupełnie w pączkach. Wystarczyło kilka słonecznych dni i pięknie się rozwinął. Przyjemnego popołudnia życzę. Idę popracować troszkę w ogródku, a wieczorem zajrzę do Waszych galerii. [2020-06-15 15:57] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: przepiekny okaz danusia2458 [2020-06-16 20:32] Piekny okaz Iwonko bednarekzk@arcor.de [2020-06-16 10:27] wspaniały okaz .Widać ,że rododendrony mają doskonałe warunki do rozwoju u Ciebie .Miłego dnia bea [2020-06-16 09:20] masz z czego cieszyć się. Imponujący okaz Iwonko witaj z ranka filipek [2020-06-16 08:27] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |