|
Rok w ogrodzie![]() Synowa mnie poratowała zdjęciami – sfotografowała co nieco i przysłała, kiedy byliśmy nad morzem. Dobrze zrobiła, bo po powrocie zastałam go już w przekwicie. [2020-06-15 15:55] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: bea [2020-06-16 09:19] rodo nic nie brakuje a i trawy mają się dobrze u Ciebie filipek [2020-06-16 08:28] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |