|
Rok w ogrodzie![]() Rododendron „Calsap” ( mój pupilek ;)) w ubiegłym roku w pełni kwitnienia był już 26 maja, w tym – jak widać – nieco później zaczynał… [2020-06-15 15:53] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/up.gif[/img] danusia2458 [2020-06-16 20:32] co kolejny ,to piękniejszy bea [2020-06-16 09:18] masz rację[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] to jest cukiereczek filipek [2020-06-16 08:29] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |