|
Rok w ogrodzie![]() Witam się z Wami pięknie w kolejny poniedziałek. Dzień słoneczny, bardzo ciepły, z lekkim wiaterkiem. Miniony weekend był gorący - najbardziej upalnym dniem okazała się sobota, kiedy termometr pokazał 31 stopni. Rododendron w pełni kwitnienia ( obfotografowany z przodu i z tyłu), zdjęcie zrobione dzień przed naszym wyjazdem nad morze. [2020-06-15 15:51] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko u mnie sobota tez była ciepła ale w niedzielę juz pochmurno i chłodno danusia2458 [2020-06-16 20:31] bardzo ładny kolor i dorodne kwiatostany .Chyba ma u Ciebie idealne warunki bea [2020-06-16 09:16] taki zakwitł właśnie u mnie. Temperatura nas nie rozpieszcza niestety , dziś znów chłodnawo. Ciepło pozdrawiam filipek [2020-06-16 08:31] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |