|
Rok w ogrodzie![]() Siedzę i myślę, jak tam teraz u mnie w ogródku... co zakwitło? Jak wygląda? Czy trawa długa? Czy ślimaki dobrały się do moich host, a może mszyce niszczą róże, a gąsienice pożerają paprocie i czy kret nadal buszuje ? ... wkrótce się dowiem. [2020-06-06 22:44] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: ...i jak tu odpoczywać ,kiedy takie myśli napływają ... bea [2020-06-14 21:14] Chetnie bym sobie myslala o wszystkim bedac w tym miejscu, ale co zrobic nie wszystko moge miec na wyciagniecie reki!!! Pozdrawiam Iwonko i zycze milej niedzieli bednarekzk@arcor.de [2020-06-07 11:04] szkoda,że ja nie potrafię odpoczywać na plaży. Nie doceniam tego co mam chyba Pozdrawiam serdecznei filipek [2020-06-07 10:57] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |