|
Rok w ogrodzie![]() Chociaż do południa był deszczyk, a po południu chmury i tylko czasami słonko wyjrzało, to zachód słońca był piękny! Dziś wreszcie dzień bez dokuczliwego wiatru więc całe popołudnie przyjemne. [2020-06-05 23:58] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: super ten zachód słońca bea [2020-06-14 21:13] Piekne zdjęcie. jak z pocztówki! Pozdrawiam i udanego wypoczynku Lawinia [2020-06-06 10:35] uwielbiam zachody słonca na morzem filipek [2020-06-06 08:19] witaj Iwonko u nas dziś lodowaty wiatr wieje, pewnie u Was też. Jak dŁugo będziecie w Mrzeżynie?Pozdrawiam cieplutko filipek [2020-06-06 08:19] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |