|
Rok w ogrodzie![]() Witam w piątek jednym z widoków nadmorskich, jakie mamy tu okazję podziwiać. Dzisiaj padał deszczyk do południa ale już się wypogodziło [2020-06-05 13:26] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: lubię morze ,chociaż pływać nie umiem ,ale te widoki bea [2020-06-14 21:12] Witaj Iwonko jutro znów powinna być pogoda nad morzem.milego pobytu filipek [2020-06-05 20:56] Witam Iwonko uwielbiam takie widoczki milego wypoczynku zycze i sloneczka bednarekzk@arcor.de [2020-06-05 15:17] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |