|
Rok w ogrodzie![]() Witam drogie Ogrodniczki. Od soboty jestem nad morzem. Pogoda, jak dotąd, słoneczna. [2020-06-03 15:59] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: ...czyli wakacje bea [2020-06-14 21:11] Oj, przepraszam, znowu coś nie tak sabina [2020-06-06 12:22] Witaj Iwonko. sabina [2020-06-06 12:21] Witaj Iwonko. sabina [2020-06-06 12:21] Witaj Iwonko! Ale masz fajnie, sama chetnie bym pochodzila po takiej plaży Pozdrawiam, życzę miłego pobytu halinabylina [2020-06-05 18:26] Witaj Iwonka ooooo dawno tam nie byłam danusia2458 [2020-06-04 20:18] witaj Iwonko cieszę się,że tym razem pogoda udała Ci się nad morzem. Dobrego odpoczynku filipek [2020-06-04 08:35] Witam Iwonko milego pobytu i pozdrow morze odemnie bednarekzk@arcor.de [2020-06-03 17:03] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |