|
Rok w ogrodzie![]() Witam przed północą w czwartek. Wczoraj pogoda była wyśmienita więc popołudnie wykorzystałam na wertykulację trawnika. Brakło mi tylko czasu żeby wszystko zgrabić więc dzisiaj kończyłam. Azalia japońska o pełnych kwiatuszkach. [2020-05-28 23:53] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: mój trawnik po wertykulacji marniutki .Podsiałam trawą ,ale widzę gołe place bea [2020-05-31 19:01] śliczności. Jednak białe kwiaty mają spory urok filipek [2020-05-29 08:47] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |