|
Rok w ogrodzie![]() Witam w deszczowy poniedziałek. Dzień wprawdzie się kończy, ale nie deszcz... W tym tygodniu większość dni ma być podobnych. Wszystko będzie bujnie rosło w ogródku. [2020-05-25 23:26] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: U mnie też deszczowy tydzień minął,dzisiaj słonecznie bea [2020-05-31 18:59] Witaj Iwonko u mnie prawie cały czas pada danusia2458 [2020-05-26 20:14] witaj Iwonko ja już mam dosć deszczu, ciepełka na dworze brakuje filipek [2020-05-26 12:49] Witaj Iwonko!Ranek u mnie słoneczny choć chłodny.Mam nadzieję ,ze dzisiaj znajdę czas na prace ogrodowe Lawinia [2020-05-26 08:50] Witam Iwonko orlik sliczny a deszcz od Ciebie chetnie przyjme, u mnie sucho musze podlewac a to tez dodatkowa praca milego dnia zycze bednarekzk@arcor.de [2020-05-26 08:23] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |