|
Rok w ogrodzie![]() Deszcz bardzo potrzebny, bo przeokropnie sucho, ale nie ukrywam, że akurat w tej chwili nie jest mi na rękę. Cóż... trzeba zmienić plany. Życzę Wam udanego weekendu z odpowiednią pogodą. [2020-05-23 12:53] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: podobny rodo albo taki sam zakwitnie i u mnie filipek [2020-05-26 12:49] Witaj Iwonko śliczny ten rodek danusia2458 [2020-05-25 20:53] Przyjemnej niedzieli życzę .U mnie pada i jutro też ma być mokro bea [2020-05-23 21:30] Serdecznie dziekuje i wzajemnie bednarekzk@arcor.de [2020-05-23 15:23] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |