|
Rok w ogrodzie![]() Kłaniam się pięknie w sobotę. U mnie ciepło ( 20 stopni) tylko bez słoneczka. I właśnie teraz pada deszczyk kapuśniaczek. [2020-05-23 12:46] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: deszcz niby potzrebny, ale sloneczko też Miłego dnia filipek [2020-05-26 12:50] U nas padało w sobotę i wreszcie jest trochę wilgoci w glebie. Ślicznie Ci kwitnie rododendron.[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/up.gif[/img] Nie mam żadnego kwasoluba kwitnącego, wyglądają ślicznie w w ogródkach przydomowych. U mnie nie jest odpowiednia gleba dla nich a poza tym susza nie jest dobra dla wrzosowatych, szybko wysychają halinabylina [2020-05-25 12:05] U mnie zaczął padać deszcz po obiedzie ,kiedy miałam zamiar iść do ogrodu .Jeszcze pada . bea [2020-05-23 21:29] Witam Iwonko[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] u mnie wczoraj troche kropilo ale to nie mozna nazwac deszczem[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/sad.gif[/img] znowu bedzie podlewanko[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/sad.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2020-05-23 15:22] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |