|
Rok w ogrodzie![]() Witam w słoneczny piątek. Nie ma takiego wiatru jak wczoraj i temperatura też wyższa, bo 18 stopni więc jest całkiem fajnie:) Pieris... ten nie należy do kwitnących ale podobają mi się jego młode, czerwone przyrosty. [2020-05-22 11:30] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko! Ładne ma przyrosty Twój pieris. Ja ich nie mam ,chybaby u mnie zmarzł . bea [2020-05-23 21:26] u nas też było ładnie, dzis pada. Pierisa tez lubię za te czerwone przyrosty. Za to kiścienia chyba wywalę za płot, bo mi nie rośnie ładnie i zajmuje misjce filipek [2020-05-23 10:32] Witaj Iwonko niby było cieplej niż wczoraj ale ja juz naprawdę mam dosyć przymrozków. danusia2458 [2020-05-22 20:22] U mnie cieplo i sloneczko zaczelo swiecic[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bardzo lubie przyrosty pierisa sa takie czerwone na nie ktorych[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2020-05-22 11:59] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |