|
Rok w ogrodzie![]() Dzień dobry w czwartek. Słonecznie ale wietrznie i 16 stopni więc za ciepło nie jest. Ale planuję późniejszym popołudniem na cmentarz pojechać myć groby... Na zdjęciu mój najmłodszy rodo, którego kupiłam tej wiosny. Kolor kwiatków jak na etykiecie, czyli taki jakiego chciałam. Pozdrawiam serdecznie i życzę przyjemnego popołudnia. [2020-05-21 13:07] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: witaj Iwonko ładny, pastelowy kolor filipek [2020-05-22 09:14] *Zosiu ( klawiatura mi szwankuje) ivonetka [2020-05-21 23:22] tak, masz rację, Zsiu ivonetka [2020-05-21 23:21] Witam Iwonko wieczorkiem, najlepiej kupowac kwitnace, wtedy nie ma pomylki sliczny jest bednarekzk@arcor.de [2020-05-21 22:13] Witaj Iwonko! Ładny różanecznik ,u mnie nie chciały rosnąć i już nie mam .Właściwie mrozy je załatwiły bea [2020-05-21 16:29] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |