|
Rok w ogrodzieKomentarze do zdjęcia: Gości miałam w niedzielę ,a taka brzydka pogoda była ,że nawet do ogrodu nie wyszłyśmy bea [2022-06-03 10:18] Śliczne zdjęcie [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/up.gif[/img] bea [2022-06-03 10:17] Witaj Iwonko[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] u mnie dzisiaj sloneczko caly dzien ale chlodno sie zrobilo[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2022-05-28 20:42] witaj Iwonko! Leje u nas całą sobotę a tak liczyłam, ze skonczymy regały w mojej ogrodowej pracowni. Lawinia [2022-05-28 18:01] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |