|
Rok w ogrodzie![]() Skąd armata przeciwlotnicza w tym miejscu? To pozostałość po poligonie z lat 1972 -1973 Pustynia była wykorzystywana też jako poligon podczas I i II wojny światowej [2020-05-20 23:53] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: oj to była głowna atrakcja dla wnuczka Pozdrawiam serdecznie filipek [2020-05-22 09:21] wnuczek na pewno bardziej zainteresowany armatami ,niż piaskiem wokół bea [2020-05-21 16:27] to prawda, wnuczek miał frajdę. Sterował lufą w lewo, w prawo i w górę, w dół Gdyby nie te armaty ( są dwie) wycieczka nie byłaby aż tak atrakcyjna dla niego. ivonetka [2020-05-21 12:57] A wnusio napewno byl szczesliwy bednarekzk@arcor.de [2020-05-21 09:47] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |