|
Rok w ogrodzie![]() Ciekawostką jest to, iż jeszcze na początku XX wieku można było zaobserwować tam burze piaskowe oraz zjawisko fatamorgany, a na terenie pustyni zostały zrealizowane zdjęcia do ekranizacji filmu "Faraon" oraz "W pustyni i w puszczy". [2020-05-20 23:51] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: wiedziałam o tym filipek [2020-05-22 09:17] o Faraonie wiedziałam ,idealne miejsce do zdjęć na pustyni bea [2020-05-21 16:24] Tego tez nie wiedzialam[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2020-05-21 09:50] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |