|
Rok w ogrodzie![]() Uff, zdążyłam przed północą, zatem witam jeszcze w środę. Zdjęcia z Pustyni Błędowskiej. Wczoraj była tak piękna pogoda, że w końcu wyjechałam z rodzinką za granice własnego miasta. [2020-05-20 23:50] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: mnie nie chce się wychodzic nawet za płot, Wojtek dziwi sie czemu na plążę nie chodzę filipek [2020-05-22 09:15] Witaj Iwonko we czwartek ,u mnie wietrzny ,ale słoneczny .W nocy był przymrozek . bea [2020-05-21 16:22] Witaj Iwonko! bednarekzk@arcor.de [2020-05-21 09:44] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |