|
Rok w ogrodzie![]() Ania pytała kiedyś co posadziłam w tym miejscu więc odpowiadam. Tutaj posadziłam dwa nowe nabytki - Miłorząb i Rododendron. Oprócz tego, rosną tu hortensja ogrodowa i tuja nitkowata, które przesadziłam z innego miejsca. [2020-05-19 00:50] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko a sprzęt widze dalej w gotowości[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/biglol.gif[/img] danusia2458 [2020-05-20 19:18] u mnie już brak takich pustych miejsc[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/biglol.gif[/img] bea [2020-05-19 22:13] Masz jeszcze sporo miejsca do nasadzen[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/biglol.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2020-05-19 15:42] aha wszystko wiem[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] filipek [2020-05-19 08:47] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |