|
Rok w ogrodzie![]() Witam w nowym tygodniu! Weekend pod względem pogody był całkiem ładny. Wykorzystałam aurę na robótki ogrodowe ale też w domu miałam sporo zajęć. Z ogródka do domu przyniosłam... kleszcza ( w przeciągu 2 tygodni, to już drugi.) [2020-05-18 23:53] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: oj,kleszcze codziennie wyciągam mojej kotce .Sama ich bardzo się boję ,one roznoszą boreliozę.to podstępna choroba ... bea [2020-05-19 22:11] oj to mnie zaskoczyłas z tym kleszczem. O pogodzie mi nie mów filipek [2020-05-19 08:50] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |