|
Rok w ogrodzie![]() Prymulki już były, ale tej jeszcze nie pokazałam. Jako pierwsza witam w piątek! [2020-05-15 00:23] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: witaj Iwonko! Jest taka radosna! na chłody i smutasy akurat fajna! Lawinia [2020-05-16 20:52] Sliczny ma kolorek witaj Iwonko bednarekzk@arcor.de [2020-05-16 10:24] Serdecznie pozdrawiam.Miłego weekendu życzę. sabina [2020-05-15 14:28] Po prostu śliczna. Ciekawa kolorystycznie. sabina [2020-05-15 14:27] Prymulka super. sabina [2020-05-15 14:26] Albo raczej późniejsze południe.😛 sabina [2020-05-15 14:26] Kłaniam się w piątkowe południe. sabina [2020-05-15 14:25] Witaj Iwonko. sabina [2020-05-15 14:25] Mam tez taka prymulkę, ale chyba nawet jeszcze jej nie pstrykałam. Pozdrowka zostawiam filipek [2020-05-15 11:11] witaj Iwonko ja zaliczyłam dziś sprawy urzędowe, przewiało mnie totalnie. Pogoda niestety jest zdradliwa i czuję ,że mnie coś bierze od wczoraj filipek [2020-05-15 11:10] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |