|
Rok w ogrodzie![]() Wystraszyłam się trochę zapowiadanego przymrozku i wczoraj okryłam to co delikatniejsze...jednak nie sposób teraz wszystkiego osłonić więc część roślin została bez okrycia... nic nie ucierpiało, przymrozek był delikatny. Dzień ze słońcem, 13 stopni. Teraz pada deszcz. Spokojnej nocy życzę i przyjemnego czwartkowego poranka. [2020-05-13 23:57] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Ja mam nadzieje, ze nic u mnie nie przymarzlo, bo pomidorki u mnie kwitly? Milego dnia zycze[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2020-05-14 11:05] witaj Iwonko ja nie zabezpieczałam nic, tylko rano na termometr zajrzaąłm filipek [2020-05-14 09:28] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |