Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z regulaminem oraz informacją o cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Politykę cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Nie pokazuj więcej tej informacji
Ochłodziło się, ale nie aż tak, jak straszono w prognozie pogody.
W poniedziałek jeszcze dłubałam w ogródku, tylko późnym popołudniem deszcz mnie trochę zmoczył.