|
Rok w ogrodzie![]() Oj, dłuugi mam dzisiaj dzień pracy. Najpierw trochę w domu, potem w ogródku aż do zmroku, bo pogoda była wyjątkowo piękna. A teraz jeszcze mam robotę w kuchni więc chyba mi do drugiej zejdzie. Witam przed północą i tradycyjnie życzę miłych snów i na jutro pięknego dnia. [2020-05-08 23:53] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: ślicznie kwitnie brunnera ,u mnie słabo kwitną ,bo przymrozki je uszkodziły bea [2020-05-12 16:33] ładna kepka brunery filipek [2020-05-09 09:17] witaj Iwonko jak obrobiłaś się wczoraj to dziś masz pewnie luzy filipek [2020-05-09 09:17] Witam Iwonko! Milego dnia zycze bednarekzk@arcor.de [2020-05-09 08:57] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |