|
Rok w ogrodzie![]() Witajcie! Dzisiaj nie padało ale z prac ogrodowych zrezygnowałam. Czekam na cieplejszy dzień... Miłych snów a na jutro udanego dnia. [2020-05-07 23:52] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: zawsze porównuje temperatury u Was i u nas . U mnie zdecydowanie chłodniej filipek [2020-05-09 09:18] Witaj Iwonko! U mnie było ciepło, od południa do wieczora byłam na działce, dużo zrobiłam, nawet sąsiad ogródkowy to zauważył i powiedział, żebym odpoczęła Krystyna [2020-05-08 22:15] Witaj Iwonko! Też u mnie nie padało wczoraj ale byłam w ogrodzie kilka godzin. Widac pracę z jednej strony trawnika Lawinia [2020-05-08 09:35] Witam Iwonko i dziekuje za zyczenia milego dnia zycze bednarekzk@arcor.de [2020-05-08 08:35] Dziękuję za życzenia Iwonko. Wzajemnie. sabina [2020-05-08 06:58] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |