|
Rok w ogrodzie![]() Na słońce dzisiaj wcale nie liczę. Jest pochmurno i co chwilę pada deszcz... bardzo potrzebny więc nie narzekam. Wczoraj narobiłam się u córki w ogródku tak więc dziś przerwa. A ten dzień wykorzystam na prace domowe. Pozdrawiam serdecznie. [2020-05-06 12:55] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: mnie czeka podlewanie dziś filipek [2020-05-09 09:19] sabina [2020-05-08 07:03] 😉😅😅 sabina [2020-05-08 07:03] miłego wieczorku Iwonko danusia2458 [2020-05-07 20:18] witaj Iwonko! Tez nie narzekam bo nie wiadomo kiedy znowu popada. Ale chłodno jest bardzo Lawinia [2020-05-06 20:44] A ja w piatek jade do coruni i ziecia bo w tym roku jeszcze ich nie widzialam mam zamiar popracowac troche u nich wiec dzisiaj odpoczywam bednarekzk@arcor.de [2020-05-06 17:07] Na deszcz też nie narzekam, ale jak poprawi się pogoda to będzie co robić w ogrodzie. Wszystko ruszy, chwasty też. Miłego dnia Iwonko Krystyna [2020-05-06 13:42] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |