|
Rok w ogrodzie![]() Witam w środę. Pogoda dziś u mnie jesienna... Od 2,5 stopni wczesnym rankiem, po 5 stopni kiedy wstałam, a teraz zaledwie 8 na termometrze... [2020-05-06 12:49] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: u nas to normalka filipek [2020-05-09 09:19] sabina [2020-05-08 07:02] 😉😉😀 sabina [2020-05-08 07:02] Witaj Iwonko u mnie tak samo w pogodzie danusia2458 [2020-05-07 20:17] Witaj Iwonko u mnie ladna pogoda ale cos mnie dzisiaj kregoslup boli i wole nie nadwyrezac wiec leniuchuje bednarekzk@arcor.de [2020-05-06 17:04] Witaj Iwonko, pogodę mamy podobną, więc pozostaje nam siedzenie w domu Krystyna [2020-05-06 13:39] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |