|
Rok w ogrodzie![]() Magnolia także kończy, migdałek zupełnie przekwitł ale zaczynają bzy... Udanego dnia! [2020-05-05 11:16] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: moje bzy w pąkach ,ale to dobrze ,bo zimno ,dzisiaj padał śnieg u mnie bea [2020-05-12 16:31] naszym bzom jeszcze brakuje i to sporo filipek [2020-05-09 09:20] Oj przepraszam tu już je wstawiłam, raz jeszcze przepraszam. sabina [2020-05-08 07:02] ☺☺ sabina [2020-05-08 07:01] Sliczny kolorek milego wieczoru Iwonko bednarekzk@arcor.de [2020-05-05 22:09] miłego wieczoru Iwonko danusia2458 [2020-05-05 20:47] U mnie przekwitł migdałek i żółta magnolia, a bez zaczyna rozkwitać ... Krystyna [2020-05-05 17:46] Dzień dobry Iwonko. sabina [2020-05-05 14:58] sabina [2020-05-05 14:58] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |