|
Rok w ogrodzie![]() Witam pięknie we wtorek. Rano deszcz podlał ogródek a teraz świeci słońce. Snują się też chmury po niebie ale mam nadzieję, że w ciągu dnia już nie będzie padać. [2020-05-05 11:14] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/up.gif[/img] sabina [2020-05-08 07:00] Nie mam czasu na pisanie konentarzy to chociaż uśmieszki powstawiam[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] sabina [2020-05-08 07:00] Witaj Iwonko[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] u mnie dzisiaj swiecilo sloneczko[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2020-05-05 22:07] Witaj Iwonko u mnie zimno cały dzień,pierwiosnek śliczny[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/up.gif[/img] danusia2458 [2020-05-05 20:45] Witaj Iwonko! U mnie też padało, więc zostałam w domu. W ciągu dnia pogoda była w kratkę, ale nastawiłam się na domówkę, mogłam poprasować. Krystyna [2020-05-05 17:40] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |