|
Rok w ogrodzie![]() Skończyły się grille i piękne chwile... Trzeba wracać do pracy, rodacy :) Dzień dobry w nowym tygodniu. Witam z własnego ogródka. Tutaj też roboty trwają ale dziś działam sama, bo nie ma operatora koparki :) Pozdrawiam Was i życzę dobrego dnia. [2020-05-04 12:46] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: czyli masz pomoc z ciężkim sprzętem . bea [2020-05-12 16:29] witaj Iwonko co nowego posadzilaś tutaj?filipek [2020-05-05 10:01] Witam Iwonko sprzet pierwsza klasa operator zwial wiec musialas kopac bednarekzk@arcor.de [2020-05-04 20:50] Witaj Iwonko no powiem Ci że super sprzęt masz do pomocy danusia2458 [2020-05-04 20:04] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |