|
Rok w ogrodzie![]() długi spacer ...zaczęłam przed północą w sobotę a już jest niedziela :) ale doszliśmy do miejsca, gdzie pracują maszyny... frajda dla dzieciaków. I na tym koniec wędrówki. Przed nami ostatni dzień majówki. Życzę przyjemnego odpoczynku. [2020-05-03 01:37] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: witaj Iwonko wyobrazam sobie jak dzieci patrzyły się z zainteresowaniem filipek [2020-05-04 11:24] witaj Iwonko! Dobrze, że chcą chodzić, dzisiaj dzieci są wożone i wolą się nie męczyć Lawinia [2020-05-03 19:31] Witaj Iwonko super spacerek ja zaraz ruszam w droge bednarekzk@arcor.de [2020-05-03 16:10] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |