|
Rok w ogrodzie![]() zastanawiacie się może co to zdjęcie przedstawia... to jest rondo :) Tak! wielkie koło, na którym zasiano trawę. Jest tak duże, że nie zmieściło mi się w kadrze. Oczywiście wokół mamy ścieżkę rowerowo spacerową. Będą też ławki. W pobliżu krawężnika, w pewnych odstępach, założono rabatki. [2020-05-02 23:57] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: filipek [2020-05-04 11:25] dobrze jak miasto dba o takie miejsca Lawinia [2020-05-03 19:32] bedzie super jak na rabatkach zrobi sie kolorowo! bednarekzk@arcor.de [2020-05-03 16:12] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |