|
Rok w ogrodzie![]() Witam w Święto Pracy. Jak święto, to święto - nic specjalnego nie robiłam. Pospałam dłużej, ugotowałam obiad, upiekłam ciasto, wszystko powoli, na spokojnie... odpoczęłam sobie. Dzisiaj troszeczkę deszczyk pokropił a potem wyszło słonko, tylko było chłodno. Zdjęcia przywlokłam z wczorajszego spaceru. Tutaj jabłoń ( niestety, zapomniałam nazwę odmiany) ale nie jestem pewna co na poprzednim zdjęciu... może to wiśnia? ( karteczki nie było) Resztę zdjęć pokażę jutro. [2020-05-01 23:54] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: śliczne pełne kwiatki ,u mnie kwitnie wiśnia japońska . bea [2020-05-12 16:26] Witaj Iwonko! Podobna wiśnia kwitnie u mnie, tylko kwity ma na dłuższych szypułkach. Miłego dnia Krystyna [2020-05-02 12:20] u mnie juz drzewa przekwitly milego dnia Tobie zycze bednarekzk@arcor.de [2020-05-02 10:01] Witaj Iwonko! U mnie jabłonie kwitną na różowo, to chyba jednak wiśnia! Ale pięknie kwitnie. Jestesmy już po kawie, teraz czas na obchód Lawinia [2020-05-02 09:34] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |