|
Rok w ogrodzie![]() Zosiu, życzę Ci zdrowia, bo to dar najcenniejszy. Życzę Ci szczęścia, bo potrzebne W życiu. Życzę Ci byś każdego dnia miała powody do radości. No i spełnienia marzeń... bo - jak każdy - na pewno je masz 😃 [2022-05-11 10:24] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Serdecznie dziekuje Iwonko bednarekzk@arcor.de [2022-05-11 21:40] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |