|
Rok w ogrodzie![]() Witam w czwartkowe południe. 15 stopni dzisiaj a na niebie chmury i słońce... nie jest źle! Wczorajszy deszcz wyręczył mnie w podlewaniu ale niestety w gęstwinie krzewów i pod tujami sucho. Podlane tylko te rośliny, które rosną na rabatkach bezpośrednio pod chmurką. Ale ważne, że trawnik też dostał porcję wody. Do miłego! [2020-04-30 12:11] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: śliczny kolor pierwiosnka bea [2020-05-12 16:25] Witaj Iwonko! u mnie ładnie padało w dwie noce. ładnie podlało Lawinia [2020-05-01 21:25] witaj Iwonko jeszcze troche i trawa będzie żółta, bo podlewanie dużo nie daje a deszczu nie mam filipek [2020-04-30 12:51] Witaj Iwonko! U mnie słońce i chmury, siedzę jeszcze w domu, ale planuję wyjcie na działkę, zwłaszcza że muszę posadzić wczoraj kupione azalie japońskie. Miłego dnia Krystyna [2020-04-30 12:48] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |